Велосипедне колесо з мотором: інноваційні бізнес-ідеї, іноземні

Якщо ви захоплюєтеся велосипедними прогулянками, то вам напевно знайома втома, яка виникає в процесі їзди. У такі моменти ви нерідко шкодуєте, що купили саме велосипед, а не мопед. Не так давно було винайдено пристрій, що дозволяє частково вирішити дану проблему.

Electron Wheel — це оснащене моторчиком колесо, яке можна при бажанні встановити на велосипед замість звичайного. Тепер вам доведеться лише злегка натискати на педалі замість того, щоб постійно крутити їх.

Пристрій може регулювати швидкість їзди, а також з’єднується зі смартфоном, на який і передає дані про поїздку, такі як швидкість, тривалість і т. д. Проїхати за допомогою Electron Wheel без підзарядки можна до 45 км включно. Вартість новинки становить близько 800 доларів. До речі, виробники «розумного» колеса обіцяють покупцям повністю повернути гроші, якщо воно не покаже зазначених результатів.

Де таке колесо буде не надто корисним? При багатоденних велопоходах в горах та іншої малоцивилизованной місцевості. Бо зарядити його в подібних умовах буде просто ніде. А ось для поїздки на роботу і додому такий пристрій підійде ідеально.

Поділіться своєю думкою