Велосипед з педалями для рук

Без сумнівів, велосипед можна назвати одним із самих великих і корисних винаходів людства. Це не тільки екологічний, але і вкрай корисний для здоров’я вид транспорту. Велосипед хороший всім, окрім, можливо, того, що при їзді на ньому тренуються тільки м’язи нижньої частини тіла, а ось плечовий пояс і руки працюють значно менше. Виправити таку несправедливість вирішив креативний голландський винахідник. Колишній доктор Лекс ван Штекеленбург створив унікальний у своєму роді велотранспорт, який можна приводити в рух не тільки звичним ножним, але і ручним способом.

Новинка, що отримала назву 4StrikeBike, оснащена повноцінним ручним приводом. Але і традиційні педалі, розташовані в нижній частині велосипеда, теж передбачені. Таким чином, велосипедист має можливість самостійно вибирати, ніж працювати в той або інший момент — ногами або руками.

Про додаткові педалях потрібно сказати окремо. Їх роль грає сам кермо. Тобто розташовується ручний привід на кермі. Можна обертати рульову систему, педалі, і повертати її в різні сторони для повороту, розвороту або об’їзду перешкоди.

Примітно, що при бажанні можна одночасно працювати і руками, і ногами. В цьому випадку поїздка на 4StrikeBike нагадує руху диких кішок (гепарда, тигри, пантери і т. д.) під час бігу. У цей момент задіюється не 50 м’язів, як зазвичай, а цілих 78. Тобто користь велосипеда очевидна!

Поділіться своєю думкою