Велосипед з АКПП

Велосипедна еволюція не зупиняється з моменту винаходу цього популярного транспортного засобу. Двоколісні «залізні коні» постійно модернізуються та вдосконалюються, роблячи життя своїх власників набагато комфортніше. Систему перемикання швидкостей на велосипедах впровадили достатнього давно, але час не стоїть на місці, і на зміну механічних КПП вже приходять автоматичні.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Унікальний продукт не так давно показала всьому світу компанія під назвою Autobike. Співробітники компанії створили велосипед з автоматичною коробкою перемикання передач. Тепер велосипедисту немає необхідності в процесі їзди перещелкивать швидкості — їх транспорт все може робити самостійно, на кшталт сучасних автомобілів.

В якості замінників традиційних перемикачів у конструкцію велосипеда вбудовані електронні датчики, які здатні аналізувати дорожню ситуацію під час руху і вибирати оптимальний режим поїздки в той чи інший момент часу.

На створення велосипеда з АКПП пішло більше 4-х років. До справжнього моменту на території Америки вже стартували продажі новинки. Варто чудо техніки 1000 доларів. Придбати його можна не тільки наявність, але і під замовлення, вибравши дизайн на свій смак.

Share your thoughts