Велопрокат через додаток

Spin — зручний додаток для тих, хто часто користується послугами велопрокатів. Дана категорія людей знає, наскільки незручно їхати в прокат для того, щоб взяти велосипед, а через деякий час знову повертатися, щоб повернути транспорт. Крім незручності, така структура роботи також сприяє виникненню додаткових тимчасових витрат.

Spin дозволить уникнути всіх зазначених складнощів.

Тепер ви можете знайти прокатний велосипед прямо на вулиці, а через деякий час — залишити його там же, де будете перебувати.

Знайти найближчий велосипед можна за допомогою спеціального додатка. Воно ж надасть вам ключ до цифрового замка від велосипеда відразу після того, як ви внесете оплату. До речі, вартість прокату становить 2 долари в годину.

Для того, щоб знизити амортизацію велосипедів, стандартні шини замінюються аналогами, виготовленими з твердої піни. Коштують вони дешевше і зношуються повільніше. Потрібно сказати, що ця ідея далеко не нова.

Раніше схожий додаток вже було висунуто на ринок розробниками з Японії. Новинка дозволяє економити час велосипедиста, а також його гроші, які в разі запізнення йому довелося б доплачувати в прокаті.

Поділіться своєю думкою