Велопрокат через додаток

Spin — зручний додаток для тих, хто часто користується послугами велопрокатів. Дана категорія людей знає, наскільки незручно їхати в прокат для того, щоб взяти велосипед, а через деякий час знову повертатися, щоб повернути транспорт. Крім незручності, така структура роботи також сприяє виникненню додаткових тимчасових витрат.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Spin дозволить уникнути всіх зазначених складнощів.

Тепер ви можете знайти прокатний велосипед прямо на вулиці, а через деякий час — залишити його там же, де будете перебувати.

Знайти найближчий велосипед можна за допомогою спеціального додатка. Воно ж надасть вам ключ до цифрового замка від велосипеда відразу після того, як ви внесете оплату. До речі, вартість прокату становить 2 долари в годину.

Для того, щоб знизити амортизацію велосипедів, стандартні шини замінюються аналогами, виготовленими з твердої піни. Коштують вони дешевше і зношуються повільніше. Потрібно сказати, що ця ідея далеко не нова.

Раніше схожий додаток вже було висунуто на ринок розробниками з Японії. Новинка дозволяє економити час велосипедиста, а також його гроші, які в разі запізнення йому довелося б доплачувати в прокаті.

Share your thoughts