Велоцветочница: бізнес-ідеї для жінок, у сфері сервісу, мінімальні вкладення

Бізнес на квітах — ніша висококонкурентний і буквально заполоненная підприємцями. У кожному місті, навіть досить невеликому, працюють по кілька мереж квіткових магазинів, флористичні майстерні для більш витончених натур, роздрібні кіоски з продажу квіткових букетів і, звичайно, бабусі, які продають квіти, вирощені на власних городах. Одним словом, бізнесмени охопили буквально всіх покупців: і тих, хто готовий викласти за оригінальний букет кругленьку суму, і середняків, і тих, хто розглядає самі бюджетні варіанти. Здавалося б, нічого нового в цій сфері вже не придумати.

Насправді ж вихід є завжди. Ви можете знайти власну аудиторію, якщо виробите свій оригінальний підхід, незвичайну подачу.

Наприклад, можна продавати квіти, роз’їжджаючи по місту на велосипеді. Це відразу виділить вас з натовпу конкурентів, які, як правило, ведуть свій бізнес, сидячи на одному місці.

Врахуйте, що не будь-які квіти можна буде продавати ось таким чином. Ніжні орхідеї і примхливі троянди навряд чи переживуть цілий день під палючим сонцем і міськими протягами. Та й до образу чарівної безтурботним квіткарки на велосипеді вони підходять дуже слабо.

Кращим рішенням у вашому випадку стануть букети з польових квітів, які більш стійкі до агресивного впливу зовнішнього середовища і, до речі, набирають все більшу популярність у покупців. Самостійно збирати такі рослини складно і довго, куди більш зручний шлях — закуповувати їх у тих же бабусь.

Але навіть польові квіти вимагають певних умов. Вони так само, як і азалії або альстромерії, повинні весь час перебувати у воді. А значить, просто возити кілька букетиків у кошику не вийде. Продумайте питання з організацією велоцветочницы, можливо вам знадобиться щось на зразок причепа з резервуарами для води. Не виключено, що майструвати свою велоцветочницу вам доведеться самостійно.

Важлива умова роботи в цій сфері — наявність художнього смаку, який дозволить створювати красиві і популярні у покупців букети. Досвід в квітковому бізнесі також здатний полегшити вам завдання.

Майте на увазі, що даний бізнес носить сезонний характер. Роз’їжджати по місту на велосипеді взимку — справа вкрай безглузде, особливо враховуючи, що польових квітів у холодну пору року просто немає. Велоцветочница може бути хорошим доповненням до основного бізнесу, або «злітною смугою», яка дозволить заробити певну репутацію на ринку і з настанням сезону холодів відкрити стаціонарний квітковий магазин, сервіс по оформленню заходів квітами або курси флористів.

Поділіться своєю думкою