Вегетаріанське кафе

Ця бізнес-ідея більше підходить для реалізації у великих мегаполісах: у дрібних периферійних населених пунктах цільова аудиторія початківця бізнесмена мінімальна. Якщо, звичайно, ви не збираєтеся відкривати вегетаріанське кафе де-небудь на теренах Індії, де, за статистикою, проживає найбільша кількість противників продуктів тваринного походження у світі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно зазначити, що проект відкриття закладу громадського харчування такого типу дуже перспективний: навіть у великих містах кафе для вегетаріанців вкрай мало, тобто конкуренція — мінімальна.

Насамперед необхідно знайти відповідне приміщення. Слід підбирати території з високою прохідністю. Визначтеся з форматом закладу: це може бути стандартне кафе, їжа на винос, кондитерська і т. д. Не варто морочитися з пошуком великої площі: досить організації 30-35 посадочних місць. Крім кухні обов’язково виділіть місце під міні-бар з свіжими коктейлями, кавою, чаєм і іншими напоями.

До числа персоналу в обов’язковому порядку повинні входити: пара посудомийок (прибиральниць), пара барменів, 2 офіціанта та 3 кухаря. Вести бухгалтерський облік і одночасно бути адміністратором кафе на перших порах ви можете самостійно. Для розробки якісного меню доцільно найняти досвідченого технолога.

Практика показує, що для відкриття невеликого вегетаріанського кафе буде потрібно близько мільйона рублів. Цього вистачить і для закупівлі меблів і устаткування, і для благоустрою приміщення, і для виплати першої зарплати працівникам. Якщо заклад організовано грамотно, то мінімальна щоденна виручка не буде менше 10 000 рублів. Таким чином, всі витрати окупляться вже протягом 4 місяців роботи.

Share your thoughts