Вечірній дитячий садок

Графік роботи здебільшого дитячих садків стандартний. Але багатьом батькам доводиться затримуватися на роботі до 9-10 годин вечора. В цьому випадку виникає проблема: де залишити дитину на це час? Пропонуючи послуги вечірнього дитячого садка, можна побудувати досить прибутковий бізнес.

Організація дитячого садка вечірнього типу, по суті, нічим не відрізняється від класичного закладу. Повинні бути зони для ігор і відпочинку відповідно до вимог безпеки. Тобто документація оформляється стандартним чином. Клієнтів знайти нескладно. Для початку можна обійти прилеглі дитсадки і залишити там свої координати. Вихователі, звичайно, будуть ради вам допомогти, оскільки перспектива затримуватися на робочому місці з-за запізнилися батьків виглядає не дуже райдужно.

Звичайно, вихователі можуть лише надати цільової аудиторії інформацію про ваші послуги, а залучати клієнтів потрібно буде самостійно. Першому зустрічному дитини, природно, ніхто не довірить. Ваша задача — максимально чітко розповісти потенційним клієнтам про спектр послуг, продемонструвати умови, в яких будуть перебувати діти, показати ігрову та харчову бази.

Не варто набирати занадто велику вечірню групу — восьми діточок буде більш ніж достатньо. Розпишіть докладний графік роботи. Наприклад, в 19:00 ви забираєте дітей з садка, протягом години граєте з ними, потім пропонуєте легкий вечеря і т. д. Якщо у вас є якісь таланти, наприклад, ви вмієте добре малювати чи володієте англійською мовою, обов’язково донесіть ці відомості до клієнтів. Організація додаткових цікавих занять істотно підніме вартість ваших послуг.

Плату краще встановлювати щомісячну. Наприклад, 5000 рублів на місяць з однієї людини. Таким чином, при зайнятості всього в 2-4 години в день, ви будете заробляти, як мінімум 40 000 рублів. Це досить непоганий додатковий дохід!

Share your thoughts