Вдосконалений дитячий манеж

Товари для дітей будуть користуватися високим попитом завжди. Чим корисніше, цікавіше і зручніше гаджет, тим більше ймовірність його успішних продажів. Це на практиці довела молода сім’я Элсверз. Подружжя Стейсі і Еван довгий час працювали над створенням якісно нового комфортного манежу для свого малюка, і проект вдався на всі 100%.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вдосконалений манеж отримав назву PopATot. Головне його достоїнство полягає у мобільності. Складну конструкцію можна без праці брати в подорожі, на прогулянку або в гості до друзів. У розкладеному стані PopATot створює навколо малюка своєрідне захисне простір, в якому дитина почуває себе дуже комфортно. У манежі можна насолоджуватися улюбленими іграшками, спати і навіть їсти — до стінки кріпиться тримач для посуду. При цьому сторонні погляди не бентежать і не ставлять в незручне становище.

Ідея розробки такого гаджета народилася у подружжя після того, як одного разу вони взяли піврічного сина в турпохід. Життя в кемпинговом таборі не доставила стільки задоволення, скільки могла. Дитина весь час намагався кудись уползті, не бажав сидіти на місці, вередував. І після повернення з невдалої поїздки Стейсі і Еван всерйоз взялися за створення дорожнього манежу.

В даний час манеж PopATot отримав широке поширення не тільки в Америці, але і в європейських країнах. Немає сумнівів у тому, що подібний пристрій неодмінно стане популярним і у російських молодих батьків.

Share your thoughts