Валяння з вовни

Хенд-мейд сьогодні на піку популярності. Вироби ручної роботи користуються підвищеним попитом, і на цьому цілком можна побудувати прибутковий бізнес.

Мікропідприємство по валянню з вовни не вимагає значного стартового капіталу. Окреме приміщення орендувати не потрібно — кімнати в квартирі досить. Навчитися майстерності допоможе інтернет. Благо, безкоштовних навчальних відеоматеріалів сьогодні в мережі предостатньо.

Щоб розпочати бізнес, потрібно 50 тисяч рублів. На ці гроші можна купити інструменти для валяння і безпосередньо сам матеріал — вовна, а також фетр і різні деталі для декору. Для покупки всього необхідного варто звернутися в спеціалізовані магазини.

Щоб виготовлена продукція продавалася і приносила прибуток, необхідно ставити адекватну вартість, але при цьому не занижувати ціну власної праці. Так, валяне з вовни іграшка середніх розмірів коштує близько 400-500 рублів.

Набагато більш затребувані ексклюзивні чохли для мобільних гаджетів, тому вартість їх вище — близько 600 рублів за один виріб.

Реалізують такі товари найчастіше через соціальні мережі або особисті інтернет-магазини.

Прибуток залежить від кількості вільного часу, який ви можете витратити на валяння. Якщо це основна робота, то в місяць можна отримувати до 20-25 000 рублів. Якщо валяння з вовни розглядати в якості хобі, захоплення принесе 5-10 000 рублів додаткового заробітку.

Поділіться своєю думкою