Валіза-трансформер

Сучасні люди працюють дуже багато, і дуже часто виникає необхідність організації робочого процесу в найнесподіваніших місцях. Добре, якщо є можливість зайняти зручне сидяче положення і вирішити нагальне завдання. Але таке трапляється далеко не завжди, і в результаті робота відкладається із-за банальної неорганізованості робочого місця. Ця проблема породила значний попит на всілякі гаджети-трансформери, які при необхідності здатні виконувати кілька функцій одночасно. Таким є, наприклад, унікальний валізу, створений Марком Сэдлером, дизайнером з Італії.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

З вигляду його винахід виглядає як звичайна дорожня сумка з міцним, твердим корпусом. Але всередину цього валізи вбудовані невелика стільниця і кілька ящиків, а також у це простір поміщається складаний стілець. Коли треба терміново попрацювати, можна відкрити валізу, витягнути стілець, висунути стільницю і насолоджуватися зручністю та комфортом робочого процесу.

Гаджет, який вже названий порятунком для сучасного «кочівника», розрахований на широку цільову аудиторію. Пристосування припало до душі і чоловікам, і жінкам. Сподобався валізу і європейським студентам, для яких важливо мати можливість комфортно вчитися навіть у польових умовах.

Share your thoughts