В ресторан повз черги

Не так давно стало відомо про те, що відома компанія під назвою Smartline Guest Management вже давно працює над розробкою нової програми дозволить в деякій мірі вирішити проблему великих черг. Складаються такі черги з людей, охочих потрапити в той чи інший ресторан. Ідея здається вам недоцільною? А між тим, черги в елітні і культові заклади громадського харчування на Заході шикуються за тижні або навіть місяці до відвідування.

Новий додаток названо CharityWait. З його допомогою можна вирішити проблему відвідування, заплативши близько 20 доларів — рівно стільки, скільки ви віддали б в якості хабара метроделю, бажаючи потрапити в подібний заклад. Підсумок — черг немає, і ніякої тобі корупції в громадському харчуванні.

Примітно, що використовувати функції, які має новий додаток, можуть тільки ресторани, систематично жертвують кошти в різні благодійні фонди. Причому на благодійність повинні йти не тільки гроші, отримані вищевказаним способом, але і частина прибутку закладу.

При цьому варто знати, що такий платіж з боку відвідувача є, абсолютно легальним. А тому, пересудів і засудження з боку іншої черги не викличе.

Поділіться своєю думкою