Утилізація газів

Проблема утилізації відходів стоїть сьогодні дуже гостро в усьому світі. Якщо від твердого сміття позбутися простіше, то що ж робити, коли нечистоти, що утворилися в результаті людської життєдіяльності, перебувають у газоподібному стані? Сьогодні підприємств, що займаються утилізацією газів, вкрай мало, і далеко не кожен може припустити, що ця галузь є однією з найприбутковіших сфер бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Димові гази є в кожному населеному пункті у величезній кількості. Левова частка з них викидається котельнями різного типу — паровими або водяними, а також двигунами внутрішнього згоряння.

Подібні газові відходи можна з успіхом використовувати повторно. Головне — навчитися відокремлювати «зерна від плевел», тобто корисні компоненти газів від непотрібних. До корисним в цьому випадку відносять азот і вуглекислий газ, до марним — класичний водяний пар.

Азот — відмінний засіб пожежогасіння і прекрасне добриво, вуглекислий газ (вуглекислота) застосовується в харчовій промисловості для виготовлення газованих напоїв, а також при зварювальних роботах. Це речовина абсолютно нетоксичні і безпечно для навколишнього середовища, тому вуглекислий газ — один з кращих способів підвищити врожайність сільськогосподарських культур. І це далеко не всі сфери застосування газів.

Для поділу газів на компоненти і отримання потрібних речовин використовують спеціальні автоматизовані установки. За допомогою такого обладнання легко можна заробити від 375 до 500 000 рублів на місяць. Покупці на таку продукцію знайдуться завжди, а приємним бонусом стане покращення екологічної ситуації у вашому населеному пункті.

Share your thoughts