Утилізація енергозберігаючих ламп

З появою енергозберігаючих лампочок виникли проблеми з процесом їх утилізації. Як відомо, такі лампи мають не тільки плюси, але і значний мінус у вигляді містяться в їх складі речовин, небезпечних для навколишнього середовища і здоров’я людини. Саме тому утилизирующее підприємство, що спеціалізується на ртутних енергозберігаючих джерел світла, здатне принести своєму власникові чималий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сума стартових інвестицій значна. Для запуску проекту буде потрібно близько 3,5 мільйона рублів. Більша частина суми піде на будівництво переробного цеху (200 кв. м.) і придбання обладнання для нього. Необхідно буде придбати спеціалізовану установку під назвою «Экотром-2». Це автоматизована лінія, здатна переробляти близько 300 лампочок щогодини. За своєю суттю «Экотром-2» являє собою масивний газоочисної агрегат, який ефективно вловлює шкідливі випаровування.

Основна цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це великі промислові та сільськогосподарські підприємства, які будуть поставляти віджилі свій вік лампи на завод. Знайти клієнтів допоможе, як завжди, реклама.

В результаті переробних маніпуляцій можна отримати велику кількість корисних відходів, які досить успішно реалізуються на території нашої країни. Наприклад, з 1000 лампових виробів виходить 1000 скляних колб (190 кг скла), кілька кг алюмінію і люмінофора.

Переробних цехів з подібною спеціалізацією в Росії поки небагато, але статистика повідомляє, що середні показники прибутковості становлять 200 000 рублів щомісяця. З них чистий прибуток — рівно половина суми. Саме тому утилізацію енергоощадних ламп можна вважати вкрай вигідною ідеєю для розвитку бізнесу. Мінімальна рентабельність підприємства оцінюється в 82%.

Share your thoughts