Утеплення приміщень пензлем

Піноізол (пінопласт карбаміду, КФП) — це сучасний економічний теплоізоляційний матеріал, виробництво якого легко налагодити приватному підприємцю.

Унікальність інноваційного матеріалу полягає в тому, що його виробляють безпосередньо на об’єкті утеплення. Це дозволяє економити час та значні кошти на транспортування і розвантаження матеріалу, не потрібна наявність складських приміщень, не потрібні трудомісткі роботи по кріпленню утеплювача. Специфіка використання матеріалу полягає в тому, що в порожнину під попередньо споруджений фасад закачується рідка суміш.

Для виробництва КФП потрібно:
· карбамідоформальдегідна смола;
· піноутворювач АБСЬК;
· ортофосфорна кислота;
· звичайна вода.

Отримують теплоізолятор шляхом спінювання і полімеризації полімерної смоли.

За висновком Інституту хімічної фізики РАН, час експлуатації нового ефективного теплоізоляційного матеріалу необмежено. Таким чином, піноізол являє собою унікальний довговічний утеплювач, що володіє такими властивостями, як висока шумоізоляція, пожежна безпека, стійкість до температурних перепадів. До того ж його микрокапиллярная структура є потужним захистом дерев’яних будівель від негативного впливу вологи, що є причиною утворення цвілі.

Піноізол застосовують для утеплення та звукоізоляції стін, стель, підлог і внутрішніх перегородок будівель. Крім цього, він широко застосовується для ремонту порушеного шару, що утеплює: їм заповнюють порожні освіти від усадки і псування гризунами раніше використаних утеплювачів.

Поділіться своєю думкою