Утеплення фасадів будинків

Будівлі, які були побудовані кілька десятиліть тому, з плином часу втрачають колишню привабливість і вже не можуть повноцінно виконувати покладені на них обов’язки по утриманню мешканців цих споруд в теплі. Крізь щілини в стінах будівництво проникають холод і волога, з’являється цвіль. Вирішити цю проблему допомагає утеплення фасадів. На надання даної послуги можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Утеплювачі можуть бути різні — скловата, пінопласт, пакля, пінополіуретан і т. д. Матеріали підбираються в залежності від складності ситуації. Робота нескладна, але копітка і вимагає навичок знаходження на висоті. Тобто майстри повинні вміти користуватися обладнанням для страховки.

Суму стартового капіталу не можна назвати захмарною. На початковому етапі потрібно придбати будівельні ліси або спеціальну підйомну люльку (можна взяти в оренду), формений одяг, інструменти. Бажано мати особистий автомобіль, але і машину можна також орендувати. На все обладнання та юридичні формальності піде близько 500 000 рублів. Кожен місяць доведеться витрачати певну суму грошей на зарплату майстрам, податки, рекламну кампанію, витратні матеріали, паливо і т. д. — загальна сума 340 000 рублів.

Якщо почати бізнес у відповідний сезон, то окупити вкладення цілком реально всього за пару місяців. Навіть якщо брати до уваги сезонність, то окупність все одно не перевищить 5 місяців. Тобто справа по утепленню фасадів будинків є вкрай вигідним і перспективним.

Share your thoughts