Устілки з розумним підігрівом: Інноваційні ідеї, Виробництво

Практично кожна людина в своєму житті стикався з такою проблемою, як замерзлі ноги. І добре, якщо на момент замерзання він перебуває вдома, де дану проблему можна вирішити. А що робити, якщо ви знаходитесь на вулиці?

Розумні устілки Digitsole можуть не тільки підраховувати кількість пройдених вами кроків і спалених калорій, але і прогрівати вашу взуття під час бігу або ходьби. Достатньо лише підключити новинку до власного смартфону, і вашим ногам не страшні ніякі холоди.

Винахідник нових устілок Karim Oumnia вважав, що новинка може скласти гідну конкуренцію гріючим стелькам хімічного типу. Крім того, устілки оснащені батареєю і заряджаються за допомогою вбудованого USB-порту. А, як відомо, сучасне суспільство хлібом не годуй, але дай щось нове, «розумне» і працює від USB.

Для використання устілки досить зарядити, вставити у взуття і можна йти на пробіжку. Включаються вони через спеціальний додаток на смартфоні, як вже згадувалося вище. Тому, єдине, про що варто пам’ятати — своєчасна зарядка обох гаджетів.

Поділіться своєю думкою