Установка водонагрівачів

Установка водонагрівачів, як і будь-який інший вид сантехнічних послуг, є досить прибутковим бізнесом. Однак для виконання такої роботи необхідні не тільки певні знання і навички, але і спеціальний дозвіл. Тільки дотримання всіх правил і вимог монтажу цих пристроїв дозволить правильно їх установити.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Новачки, що бажають спробувати себе у цій сфері, повинні в першу чергу пройти реєстрацію в якості індивідуального підприємця і отримати дозвіл на здійснення такого роду діяльності.

Не можна забувати, що водонагрівачі розрізняються за типом (накопичувальні і проточні) і по виду джерела енергії (газові, електричні). Способи монтажу їх теж різні.

Так, накопичувальні пристрої з-за своїх великих розмірів повинні монтуватися в тих місцях, де вони не будуть заважати переміщенню людей. Для цього потрібно провести їх завмер і виконати розмітку в місці кріплення. Насамперед, перевіряється наявність всіх елементів приладу, після чого водонагрівач збирається, здійснюється заземлення бака і його підключення до електромережі.

Проточні водонагрівачі більш складні в підключенні, так як вимагають оновлення проводки у відповідності з підтримуваної потужністю пристрою і його максимальним опором, встановлення спеціальної розетки, надійного захисту і заземлення.

Про все це та багато іншого необхідно детально дізнатися, перш ніж почати надавати послуги у цій сфері.

Share your thoughts