Установка таксоматів

В сучасному світі гостро відчувається нестача вільного часу. Життєвий ритм вимагає робити все якомога швидше. На прагненні людей жити оперативно можна побудувати прибутковий бізнес. Як варіант, можна зайнятися установкою таксоматів — спеціалізованого обладнання, що дозволяє в лічені хвилини встановити зв’язок з будь-сервісною службою міста.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такі термінали поступово з’являються у великих містах. Користуватися ними досить просто. На сенсорному екрані виводиться інтуїтивно зрозуміле меню, за допомогою якого можна буквально в пару кліків викликати, наприклад, евакуатор, таксі, замовити їжу на будинок і т. д.

З усього вищевикладеного випливає, що цільовою аудиторією починаючого підприємця є саме компанії, що надають ці послуги: служби таксі, сервіси доставки їжі, готелі, кінотеатри і т. д. На дисплеї стандартного таксомата є 25 вільних комірок, тобто можна з легкість укладати договори з великою кількістю клієнтів одночасно.

Головне — вибрати правильне місце для установки. Це повинні бути громадські місця з великою прохідністю: вокзали, аеропорти, торгові центри.

Щоб бізнес розвивався успішно, одного-двох апаратів буде недостатньо. Необхідно створити цілу мережу таксоматів. Благо, ця техніка працює автономно і не вимагає постійного контролю.

Мінімально потрібно закупити 5 машин, вартість однієї починається від 35 000 рублів. Початковий капітал складе близько 200 000 рублів. На щомісячне обслуговування та оренду території піде близько 20 тисяч. При цьому прибуток може досягати 350 000 «карбованців». Таким чином, окупність вкрай висока — всі вкладення повернуться вже протягом перших 2-3 місяців.

Share your thoughts