Установка рекламних видеостоек: бізнес-ідеї у сфері сервісу, мінімальні вкладення, в маленькому місті

Рекламний бізнес прибутковий і цікавий: де ще можна так нестримно креативити? Останні розробки з світу рекламних носіїв — видеостойки.

Для реалізації цієї бізнес-ідеї буде потрібно 500 тисяч рублів, терпіння і креатив. Незважаючи на кризу, рекламодавці знайдуться завжди. Власники великих торговельних мереж, автоцентри, ресторани, оздоровчі заклади обирають між рекламними майданчиками, керуючись ціною і ефективністю. А що може бути краще, ніж реклама товару або послуги в місці з високою прохідністю?

Відеоносії розміщують в торгових центрах, аеропорту, готелі, кафе та інших популярних місцях, де максимальна кількість платоспроможних клієнтів на квадратний метр площі.

Ціна на одну видеостойку варіюється від 30 000 до 80 000 рублів. Для прибуткового бізнесу слід обзавестися відразу кількома носіями. Федеральні мережі — торговельні корпорації, оператори зв’язку майданчика вибирають з максимальним охопленням інформування населення, щоб розповідати про акції і знижки більшій кількості людей. Пропонувати такому великому клієнтові одну видеостойку — смертоносним для вашого бізнесу. Для «федералів» підійде розміщення на трьох відеоносіях в невеликому місті, причому стійки повинні бути встановлені в трьох найбільш популярних місцях.

Вибираючи з різноманіття товарів, зосередьтеся на тих апаратах, які обладнані антивандальним захистом і системою віддаленого контролю. Також корисними будуть «кишені» для візиток. В комплекті до стійки постачальники пропонують LCD-дисплей і міні-комп’ютер. Система дозволяє транслювати 25 роликів.

У разі обмеженого бюджету знайдіть старі стійки — їх ціна зазвичай коливається в діапазоні 20 000 — 30 000 рублів. Враховуйте поточні витрати: за оренду, зарплату оператору і електроенергію. Якщо у вас немає напрацьованої бази клієнтів, знайдіть менеджера по пошуку реклами з досвідом роботи.

В умовах конкурентного ринку не загинайте ціни: досить буде 3 000 рублів за один ролик. Одна стійка буде приносити в місяць 75 000 рублів, а при завантаженні в 50% — 30 000 рублів. Після вирахувань на оренду і зарплату, отримаємо 15 000 рублів з однієї стійки.

Корисні посилання

Рекламні дзеркала

Реклама на підголівниках

Реклама в ліфтах

Поділіться своєю думкою