Установка натяжних стель

Компанії, що займаються ремонтної діяльністю, ніколи не залишаються без роботи. Відкривши власну фірму, що спеціалізується на монтажі натяжних стель, можна зібрати пристойну стан в короткі терміни.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб почати діяльність по встановленню натяжних стель, необхідна реєстрація ІП. Після цього слід зайнятися покупкою необхідного обладнання. Вам знадобляться: рулетки (будівельна і лазерна), перфорирующий пилосос, пара жіночих сумочок, торцювальна пила, електричний лобзик, драбина, балон з газом, професійний рівень, теплова гармата, комплекти рашпілів, подовжувач, канцелярський ніж, агрегат для відрізання полотен, мультидетектор, потужний фен, різні види лопаток, підвіси для полотен, натягувачі. Все це потрібно одній бригаді робітників.

Обов’язково орендуйте офіс, проведіть хорошу рекламну кампанію.

Натяжні стелі поділяються на безшовні і тканинні. Для кожного з цих типів необхідно певну сировину. На його купівлю економити не варто. Знайдіть хорошого постачальника: при великих замовленнях вам обов’язково будуть робити знижки.

Якщо вам вдасться знайти хороших фахівців-монтажників, то рекламувати фірму буде їх робота. «Сарафанне радіо» працює у цьому випадку краще будь-яких ЗМІ, візиток і банерів. На відкриття повноцінної компанії, що спеціалізується на установці натяжних стель, доведеться витратити близько 500 000 рублів. Практика показує, що всі витрати окупаються вже через 3 місяці активної діяльності.

Share your thoughts