Установка наливних підлог

Бажаючих зробити в своєму будинку, квартирі, офісі, ресторані та інших об’єктах наливні підлоги стає все більше. І все завдяки їхнім естетичним властивостям, довговічності, міцності і екологічності.

Так чому б не взяти за основу ці фактори і не організувати власний бізнес з виготовлення наливних підлог?

Звичайно, у них теж є свої недоліки, головний з яких — вицвітання під впливом сонячних променів. Але від них можна захиститися за допомогою щільних штор або жалюзі.

Отже, наливні підлоги користуються підвищеним попитом, і послуги з їх монтажу коштують досить дорого — близько 3000 рублів за квадратний метр. А якщо малюнок зроблений у форматі 3D, його ціна буде ще вище.

Звичайно, перш ніж організовувати бізнес потрібно навчитися створювати наливні підлоги. Для цього можна записатися на спеціальні курси, вартість яких варіюється в межах 30-50 тисяч рублів.

Розмір витрат для стартапу складе близько 200 000 рублів, куди увійдуть витрати на купівлю обладнання і матеріалів, рекламу, реєстрацію ІП, формування бригади робітників та інші.

Перші наливні підлоги можна зробити комусь із друзів або рідних за нижчою ціною. А, трохи освоївшись і набивши руку, підняти ціну і надавати послуги всім бажаючим.

Поділіться своєю думкою