Установка лотерейних автоматів

Як відомо, російська людина в усі часи славився своєю любов’ю до азартних ігор. Пограти в лотерею багато люблять і донині. У всьому світі одним з найбільш зручних способів придбання лотерейного квитка є спеціалізовані автомати, яких у нашій країні сьогодні дуже мало. Даний бізнес практично не розвинений, і зайняти гідне місце в цій ніші зможе навіть початківець підприємець.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Електронні лотереї будуть користуватися гарантовано високим попитом. Знайти постачальників лотерейних автоматів нескладно. Для початку придбати два-три пристрою і встановити їх в зручному місці. Для цієї мети прекрасно підійдуть аеропорти і вокзали, а також торгово-розважальні центри. Важливо провести запам’ятовується рекламну кампанію і розповісти цільової аудиторії про свою послугу. Особливо, якщо у вашому населеному пункті раніше такою не пропонувалося.

Рентабельність бізнесу на лотерейних автоматах оцінюється в середньому в 20%. Цей показник може варіюватися залежно від видів лотереї, які ви пропонуєте. Орієнтовна сума стартових вкладень складе не більше 200 000 рублів. Якщо маркетингова стратегія вироблена правильно, то всі витрати окупляться вже через 4-5 місяців.

Share your thoughts