Установка лічильників на воду

Практика показала, що водяні лічильники дають можливість реально заощадити на оплаті комунальних послуг. Пропонуючи встановлення такого обладнання, можна побудувати досить прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Стартовий капітал — незначний. Для початку потрібно отримати дозвільну ліцензію на монтаж водолічильників — це обійдеться в 25 — 30 тисяч рублів. Якщо поки потрібних сантехнічних навичок у вас немає, візьміть пару-трійку майстер-класів у професіонала. Хороший сантехнік навчить вас всім азам встановлення лічильників за 3-4 тисячі рублів.

Напливу клієнтів можна досягти тільки за допомогою грамотної рекламної кампанії. Поширюйте візитні картки і листівки, давайте оголошення в ЗМІ та Інтернет. Реклама забезпечить вас стабільним потоком замовлень (2 — 3 в день буде достатньо).

Коли з’являється замовник, можна купувати водолічильник і вирушати в ЖЕК за ключами від підвального приміщення. Ліцензія дозволить вам отримати їх безперешкодно. Після перекриття води в підвалі, проводиться монтаж обладнання в квартирі клієнта, а потім вода знову пускається. Загальна тривалість процедури, як правило, не перевищує 1 години.

Середня вартість такого роду послуг встановилася на рівні 3-4 тисяч рублів. Щоб обійти конкурентів, необхідно зробити наголос на лояльність цінової політики. Якщо ви запропонуєте встановлення лічильника, наприклад, за 2000 рублів, 500 рублів з них піде на витратні матеріали. Решта — чистий прибуток. Обслуговуючи таким чином 3 клієнтів щодня (з вихідними, звичайно), в місяць реально заробити до 100 000 рублів. Додаткові послуги по обслуговуванню і ремонту обладнання принесуть ще більшу прибуток.

Share your thoughts