Установка газобалонного обладнання на авто

Ціни на бензин продовжують рости, що негативно позначається на бюджеті наших співвітчизників. Звичайно, газ теж дорожчає, але вартість його значно нижче, ніж бензинового палива. Тому багато автовласники все частіше замислюються про переведення свого «залізного коня» на газ. Надаючи послугу встановлення газобалонного обладнання на машину, можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Щоб реалізувати такий проект, необхідно не тільки оформити ІП, але і отримати дозвільний сертифікат на такого роду діяльність. Державна сертифікація — обов’язкова умова.

Для сервісу потрібно орендувати велике приміщення з ямою. Бажано, щоб боксу було відразу два — так вийде обслужити більшу кількість клієнтів. Поодинці з роботами по монтажу ГБО не впоратися, потрібен помічник. Стандартна процедура проводиться в парі: один чоловік працює під капотом, а другий займається проведенням газової магістралі і зміцненням балона. Приділіть особливу увагу пошуку персоналу: співробітники зобов’язані мати спеціальну освіту та досвід роботи у технічній сфері. Благо, у нас в країні знайти тямущих автослюсарів та механіків нескладно. Головне — купити якісний слюсарний інструмент (пневмокомпрессор, знімачі, гайкові ключі, викрутки, дриль, свердла, болгарку, молотки тощо).

Також потрібно знайти хорошого постачальника ГБО. Заздалегідь придбайте відразу кілька комплектів різної вартості — від бюджетних до дорогих, щоб ваш клієнт мав можливість вибору. Ціна обладнання починається від 7500 рублів і доходить до 60 — 80 тисяч. Існує кілька видів ГБО. Обов’язково вивчіть характеристики кожного з них, щоб вибрати оптимальні варіанти.

Звичайно, якісне газобалонне обладнання коштує недешево, але його установка на автомобіль має масу достоїнств. Економія в процесі активного користування машиною буде істотна, і вкладення клієнтів окупляться з плином часу. На цей факт необхідно зробити акцент при проведенні рекламної кампанії. Плюс, працюючи на екологічно чистому паливі, двигун авто функціонує рівномірніше і служить довше. Це також важливо.

Установка ГБО — бізнес специфічний і потребує від підприємця-початківця серйозного, грамотного, професійного підходу. Але такий проект, у зв’язку з сучасними економічними тенденціями, вважається дуже перспективним, тому спробувати безперечно варто.

Поділіться своєю думкою