Установка фреш-автоматів

Вендінговий бізнес, як відомо, дуже легко організовується і швидко окупається. Своє прибуткову справу можна почати з установки фреш-автоматів, що продають фруктовий сік. Цікаво, що такі апарати не просто готовий продукт розливають по стаканчиках: вони дозволяють побачити процес його приготування, що в рази збільшує лояльність покупців.

Принцип роботи фреш-автомата простий. Спочатку в нього поміщається вихідна сировина, наприклад, апельсини. Коли користувач здійснює оплату, агрегат починає свою роботу. Він розрізає фрукт на дві рівні частини, вичавлює з нього сік, наповнює ним склянку, і покупець може насолодитися свіжовичавленим фрешем, приготованим на його очах.

Оскільки основним трендом сучасного світу є здоровий образ життя, то шанувальників у натуральних напоїв стає все більше з кожним днем. Вони вже цілком здатні скласти конкуренцію аналогічній пакетованої продукції.

Головне — це правильно вибрати місце для установки вендінгового апарату. Звичайно, це має бути місце з високою прохідністю: торгово-розважальні центри, аеропорти і вокзали, спортклуби, престижні навчальні заклади, СПА-салони, санаторії, фітнес-зали і т. д.

Звичайно, цей бізнес має величезні перспективи, але потрібно враховувати деякі нюанси. Наприклад, агрегат для приготування напоїв вимагає ретельного догляду і своєчасного обслуговування. Існує необхідність у постійній утилізації відходів.

Поділіться своєю думкою