Установка дренажних систем

З розвитком заміського будівництва більшу актуальність отримує тема дренажних систем, на проектуванні і установці яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

При будівництві приватних домоволодінь завжди існує ризик для об’єктів нерухомості, пов’язаний з особливостями залягання грунтових вод. Занадто висока грунтова вологість здатна привести до неприємних наслідків — від банальної загибелі рослин на присадибних ділянках до руйнування будівель. Проблему можна вирішити монтажем якісної системи дренажу.

Дренажні системи бувають декількох видів: з відкритим водовідведенням, засипні і закриті. Останні користуються найбільшою популярністю. В цьому випадку для приховування труб монтується особливий «пиріг». Щоб встановити таку систему, необхідно вирити траншею потрібної глибини, прокласти в ній щільний піщаний шар з невеликим ухилом, потім засипати шар щебеню (20 см), протягнути за нього трубу, а після цього прокласти ще щебінку і закрити її геотекстилем для захисту. Далі канаву потрібно просто закопати назад.

Навіть найміцніші дренажні системи вимагають постійного контролю за їх роботою — їх необхідно промивати хоча б 1 раз в 7 років (чим частіше, тим краще). Не забудьте повідомити про це клієнтів! Обов’язково проконсультуйте замовників, дайте рекомендації з придбання спеціалізованого насосного обладнання, покажіть свою компетентність. Задоволений клієнт — один з кращих способів реклами і пошуку нових замовлень!

Share your thoughts