Установка автосигналізації

Бізнес на встановлення автосигналізацій буде успішним лише в тому випадку, якщо вам вдасться переконати майбутніх клієнтів в надійності вашої компанії, компетентності співробітників і якості надаваних послуг. Робіть ставку на власників дорогих іномарок, які готові викласти «кругленьку» суму за безпеку свого авто. Таких, до речі, сьогодні чимало, і далеко не кожен з потенційних клієнтів готовий витратити сили і час на запис і поїздку в спеціалізований сервісний центр.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Розрахунки прості. Хороша охоронна система для автомобіля коштує близько 10 000 рублів. У столичному регіоні послуги з установки пропонуються за 16-20 000 рублів. Таким чином, чистий прибуток підприємця — 6-10 000 рублів. 25% від цієї суми піде на зарплату автоэлектрику, решта — ваш дохід. Враховуйте, що в регіонах, віддалених від столиці, цінники нижче.

В день один кваліфікований майстер здатний обслужити 2 автомобіля. Доцільно мати в штаті відразу двох працівників.

Практика показує, що «розкручений» сервіс, який спеціалізується виключно на монтажі сигналізації для авто, здатний приносити своєму власникові до 150 000 рублів щомісяця. На початковому етапі можна розраховувати на дохід у 50-60 000 рублів.

Зробіть свою компанію кращою в місті, заробити репутацію і при цьому запропонуйте доступні ціни. Ось побачите, автовласники будуть віддавати перевагу вас офіційним дилерам навіть з міркувань економії!

Share your thoughts