Установка автоматичних воріт

Автоматичні воротні конструкції значних розмірів користуються сьогодні все більшим попитом, і на їх установці можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перед початком реалізації проекту необхідно як можна детальніше дізнатися про види автоматичних воріт. Сьогодні виділяють три основних різновиди — розпашні, зсувні і секційні. Найпопулярнішими серед споживачів вважають зсувні ворота, характеризуються зручністю і надійністю. Недолік у таких конструкцій один: для повноцінного функціонування їм потрібно багато місця. Більш економічними в цьому плані називають секційні ворота, а самим бюджетним варіантом є розпашні.

Для організації такого роду діяльності масштабного виробництва запускати не потрібно: всі деталі можна здобувати у різних постачальників. Достатньо найняти кілька робітників для їх складання і монтажу. Фахівці потрібні кваліфіковані, тому приділіть найму персоналу підвищену увагу.

Розрахунки прибутку досить прості. Матеріали для одних воріт обійдуться в середньому в 9 000 рублів. Готові вироби разом з послугою установки коштують не менше 20 000 рублів. Практика показує, що при наявності 5 клієнтів в тиждень можна вільно заробляти 150 — 170 тисяч рублів на місяць. Але для цього необхідно вкластися в хорошу рекламну кампанію. Професійна «розкрутка» вашої фірми обійдеться недешево, але допоможе поставити надання послуг на потік.

Share your thoughts