Установка ароматизованих рекламних щитів

Фахівці з маркетингу йдуть на неймовірні хитрощі, щоб залучити клієнтську аудиторію і зробити свою роботу максимально ефективною. Одним з найдієвіших видів сучасної реклами є ароматизовані рекламні щити, на встановлення яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Як відомо, нюх — одне з основних людських почуттів, здатних спонукати на незаплановані витрати. Якщо людина відчуває запах приємний йому, він підсвідомо переймається довірою до продукції, яка виділяє його, і виявляє бажання її придбати. Ефективність рекламних щитів з різними ароматами довели ще кілька років тому на території Японії. Практика показала, що компанії, які стали використовувати подібний маркетинговий хід, змогли збільшити продажі своїх товарів у декілька разів.

Ароматні щити сьогодні встановлюють по всій Європі. У Росії ж подібні послуги пропонуються поки в дуже обмежених кількостях. При цьому виготовити білборди, виділяють аромати, перед якими неможливо встояти, нескладно. Досить просочити матеріал необхідним складом та встановити на щит вентилятор. До речі, в ролі останнього дуже часто виступає вітер, якщо реклама встановлюється на вулиці, а не в приміщенні.

Така рідкісна і унікальна бізнес-ідея здатна принести чималий дохід, якщо грамотно підійти до процесу її реалізації. Дерзайте!

Share your thoughts