уроки хеві-метал-йоги

Новий унікальний стартап запустила педагог з йоги з Брукліна Саскія Тод. Заповзятлива дівчина винайшла і запатентувала новий напрямок, що вже отримало назву «хеві-метал-йога». Справа в тому, що американська прихильниця здорового способу життя не тільки обожнює йогу, але і заслуховується музикою в стилі «важкий рок». Тому дівчина вирішила поєднати приємне з корисним, і її заняття набирають популярність у місцевих жителів щодня.

Кожен урок починається истошно криком і стуком по підлозі, допомагають розслабитися, позбутися від злості, гніву і накопиченого напруги.

Потім учні Саскії Тод приймають певні асани і проводять сеанси спільної медитації під звуки важкої металевої музики. Кажуть, що така методика вже почала приносити свої плоди, і результати від занять нічим не поступаються тим, що отримані на класичних уроках.

Взагалі, йога останнім часом приймає все нові обриси. Зокрема, нещодавно було проведено експеримент з «пивний йоги», в якій розпивання пінного напою — це невід’ємна частина заняття. Таким чином, відвідувачі одночасно вчаться керувати своїм тілом, розуміти філософію життя і можуть отримувати задоволення від смаку й аромату пива.

Поділіться своєю думкою