Уроки гри на гітарі онлайн

Будь талант можна монетизувати, головне — правильно підійти до вирішення цього питання. Так, американський гітарист, а тепер ще й підприємець знайшов нестандартне застосування своєму вмінню грати на гітарі — він заснував музичну школу онлайн.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Відомо, що приватні уроки гри на гітарі містер Джон Таггл дає мало не половину свого життя. Він робив багато спроб залучити клієнтську аудиторію, навіть написав докладний самовчитель, але, на жаль, книги продавалися дуже слабо. Не так давно заповзятливому чоловікові прийшла в голову проста і одночасно геніальна думка, яка дуже швидко зробила його відомим і досить забезпеченим. Джон звернувся до професійним веб-дизайнерам і створив кілька особистих ресурсів в Інтернеті — сайт, сторінки у соцмережах і відео-блозі. Вже через місяць у професійного музиканта з’явилися перші учні.

Уроки містер Таггл веде за допомогою Skype , виходячи в ефір з домашньої музичної студії. Сьогодні у нього налічується понад 40 постійних учнів з різних країн світу, і багато хто стоять у черзі на навчання.

Робимо висновки: онлайн-бізнес — це цілком реально і зовсім нескладно. Було б бажання!

Share your thoughts