Урна з функцією ущільнення сміття

Не секрет, що в наших будинках і квартирах щодня накопичуються гори сміття, який, найчастіше, вивалюється з сміттєвих відер і доставляє масу неприємностей. Спустошуються ці вмістилища для відходів, часом, навіть кілька разів в день, що не дуже зручно. Благо, і в цьому питанні на допомогу приходять високі технології. Так, компанія Wizard Industries Inc розробила і вже представила на суд громадськості унікальне у своєму роді пристрій — інтер’єрну урну з функцією ущільнювача сміття.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зовні прилад під назвою Trash Пресом виглядає як звичне багатьом металеве відро. Це відро оснащене педаллю для підйому кришки. Загалом, все, як завжди, крім однієї важливої деталі — в конструкції домашньої смітники передбачена особлива ручка. Коли урна наповнюється до країв, досить повернути цей важіль, і всі відходи всередині ущільняться, як мінімум, у 2 рази. Таким чином, вбудований ручний прес допомагає зробити побут простіше і приємніше.

Обсяг інтер’єрної урни — 40 літрів. Для підтримки її функціональності не потрібно підключення до електрики або акумуляторам. За фактом, людина ущільнює сміття своїми руками, але без усяких зусиль. Зараз девайс активно продається за ціною в 140 доларів. Вартість прийнятна, і бажаючих обзавестися таким домашнім «помічником» з кожним днем стає все більше.

Share your thoughts