Упаковка з воску: бізнес-ідеї виробництво, інноваційні ідеї

4 людини в тиждень виробляють 15 кілограмів твердих відходів, які шкодять довкіллю. Нове слово серед тих, хто дбає про екологію, — упаковка з бджолиного воску. Бізнес-ідею придумали в Росії.

Творці проекту «Слово Пасічника» піклуються про природу і заробляють: вони виробляють упаковку для харчових продуктів з бджолиного воску. Люди запозичували досвід бджіл — комахи зберігають продукти в воскових стільниках. Компанія створила подібну упаковку і запатентувала її, давши назву BeePack.

Цікаво, що природний компонент навіть виробляється легше. Упаковки з паперу, металу, пластику вимагають величезної кількості води і великих енерговитрат. Віск — пластичний матеріал, тому він допомагає створювати різні форми виробу. В коробках можна зберігати сипкі продукти, рідини, свічки, і навіть давати дитині упаковку для ліплення. На упаковку можна наносити написи, а її саму формувати в логотипи замовників.

У складі упаковки немає хімії, а пасіки, звідки доставляється віск, працюють за традиційними методами — бджоли живуть в дерев’яних вуликах і не їдять цукор. Сама упаковка легко розкладається, не шкодячи планеті.

Упаковка з воску ніколи не розіб’ється. Матеріал витримує до 40 градусів тепла, хоча рекомендується зберігати його при температурі до 25 градусів.

Стартовий капітал оцінюється в 240 тисяч рублів. За 20 тисяч необхідно придбати нагрівальну установку. Фасувальне обладнання обійдеться в 100 тисяч рублів, вагове — 5 000, спецодяг і пакувальні пристрої зажадають 5 000. Склад необхідно обладнати системою клімат-контролю (80 тисяч рублів). На вдосконалення технологічного обладнання лінії буде потрібно 30 тисяч рублів. Ці дані оприлюднила компанія «Слово Пасічника», однак цілком технологію не розкрила.

Винахід відноситься до харчової та медичної промисловості і запатентовано. Якщо вас зацікавила ідея, спробуйте почати з малого. В інтернеті є майстер-класи з виготовлення форм і саші з воску. Для цього використовується натуральний бджолиний віск, стериариновая кислота, крейду, ефірні олії, водяна баня, ложка, терка і форма.

Подрібнений на тертці віск топиться на водяній бані, у співвідношенні 70% і 30% змішується з кислотою. Суміш заливається в форму і залишається застигати.

Можна продавати упаковку окремо за 150 рублів, маючи з кожної одиниці по 100 рублів. А можна домовитися з постачальниками меду, попередньо вивчивши рецептуру саме для харчової упаковки, і продавати обидва продукту за 600 рублів, поділивши прибуток.

Поділіться своєю думкою