Універсальний спальний мішок

Любителі подорожей і відпочинку на природі повинні бути готові до будь-яких погодних умов. Але сьогодні життя туристів стала набагато комфортніше. На зміну примітивним спальних мішків прийшли повноцінні спальні системи, які перетворюють походи в комфортне задоволення.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Універсальний спальний мішок під назвою Kammok Thylacine дійсно незамінний в подорожах. Він трансформується під примхи будь-якої погоди. Утеплитися або «разутеплиться» можна в кілька секунд.

Конструкція мішкуватою спальним системи багатошарова, в ній передбачено безліч хитромудрих застібок і блискавок для трансформації. Можна змінити не тільки сезонність аксесуара, але і його розмірні параметри, підігнавши їх під зростання і вагову категорію користувача.

Спальний мішок Kammok Thylacine ідеально підходить для альпіністів, скелелазів і любителів подорожувати пішим ходом. Незважаючи на велику кількість шарів, спальник має дуже легку вагу. Виробники пропонують широку лінійку вироби і доступну вартість. Тому початківцям російським підприємцям варто пильно придивитися до даного товару або спробувати змайструвати щось подібне, але з російською душею!

Share your thoughts