Унікальний прилад для чищення зубів

Функціональні можливості стандартних зубних щіток дуже обмежені, і практика показує, що їх ефективність залишає бажати кращого. Сьогодні на допомогу всім, хто хоче мати сяючу і здорову посмішку, приходять сучасні технології. Дітищем прогресу можна назвати унікальний прилад для чищення зубів під назвою Showerpik. Встановивши такий пристрій у ванній кімнаті, його власник може не турбуватися за здоров’я і привабливість ротової порожнини

Гаджет поєднує в собі функції масажера і душа. Він відмінно масажує ясна і за допомогою потужного водяного потоку усуває застряглі між зубами залишки їжі. У комплекті з іригатором поставляється кілька різних насадок, які відмінно очищають не тільки натуральні зуби, але і різні стоматологічні конструкції (брекети, імплантанти і тд.).

Щоб зробити роботу Showerpik ще більш ефективною, можна замість води використовувати спеціально лікувально-профілактичні склади для зубів. Іригатор чудово підходить не тільки для дорослих, але і для дітей.

Пристрій вже користується великою популярністю за кордоном. Потрібно відзначити, що вартість гаджета досить доступна, якщо враховувати його новизну і функціональність. Тому можна не сумніватися, що попит серед росіян на Showerpik обов’язково буде.

Поділіться своєю думкою