Унікальний протипожежний гаджет

На винахід унікального протипожежного пристрою американця Ліла Чеслі спонукала банальна життєва ситуація — у його будинку сталася пожежа. На щастя, це подія мала щасливе завершення та ще й посприяло тому, що нещасний погорілець буквально відразу перекваліфікувався в успішного підприємця.

Коли будинок Ліла Челсі значно постраждав в результаті пожежі, молода людина активно приступив до конструювання власної протипожежної системи. Результатом його праць став прилад під назвою «Hot Shot». Працює цей девайс від електрічесва. Мініатюрний вогнегасник вставляється в стаціонарну розетку. Коли датчики, вбудовані в конструкцію, вловлюють підвищення температури до 250 градусів, спеціальна каністра активується і починає викид піни, ликвидирующей загоряння.

Сьогодні винахідник рекомендує купувати таку систему кожному, чиє домоволодіння старше 20 років. Придбання «Hot Shot» обійдеться в кілька разів дешевше, ніж повна заміна електрики в будинку. Варто винахід разом з послугою з монтажу, в середньому 1000 доларів. У вільному продажу системи поки що немає, але поставки її плануються найближчим часом.

Поділіться своєю думкою