Унікальний гаджет

Прибутковий бізнес можна побудувати на продаж унікального пристрою під назвою Сонет. Цей цікавий гаджет дає можливість власникам смартфонів спілкуватися один з одним навіть тоді, коли звична стільниковий зв’язок відсутній. Сполучення відбувається за допомогою радіозв’язку.

Для того щоб два смартфона могли зв’язатися між собою, обидва вони повинні мати підключення до Сонет. Запускається передавач за допомогою простого мобільного додатку, яке необхідно завантажити та встановити на пристрій.

Невеликий апарат дозволяє обмінюватися текстовими і голосовими повідомленнями на відстані до 5 км Можна також скористатися можливістю передачі даних через інші смартфони, також підключені до мережі Sonnet, що в рази збільшує дальність зв’язку.

Sonnet — чудовий помічник для любителів відпочивати в умовах дикої природи, мандрівників, які часто забрідають в глухі місця, де відсутня цивілізована стільниковий зв’язок.

Щоправда, проект перебуває на стадії розробки, кошти для його реалізації збираються за допомогою краудфандингової майданчики. Пара таких корисних девайсів обійдеться покупцям приблизно в 90 доларів.

Поділіться своєю думкою