Унікальний футляр для обручок

Обручка — один з найголовніших символів сімейного вогнища в нашій країні. Споконвіку це прикраса підносилося в дарунок нареченій. І в день весілля молодята обов’язково обмінюються обручками. Як правило, колечка кладуть у нудні класичні футляри. Дизайн цих коробочок одноманітний і примітивний. Виправити становище вирішили дизайнери з Сінгапуру, які розробили унікальні футляри для обручок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зовні пристрій під назвою Grace має звичайне, нічим не примітне форму. Але момент відкриття цього сховища викликає у людей бурю позитивних емоцій. Справа в тому, що коли кришку футляру підводиться, всередині нього наче розпускається прекрасний квітка лотоса. Розкладається бутон за принципом орігамі, і в його середині знаходиться місце для колечка. Вау-ефект забезпечений!

Grace дає можливість зробити подарунок набагато більш значним, цікавим, незвичайним, незабутнім. Відкрита коробочка може стати чудовим інтер’єрним прикрасою, вартим уваги. Можна не сумніватися, що подібний ексклюзив припаде до душі російським романтикам!

Share your thoughts