Унікальний домашній планетарій

Люди у всі часи любили розглядати зоряне небо, мріяли про підкорення космосу і розкриття таємниць Всесвіту. Сучасні технології дозволяють нам стати трохи ближче до зірок навіть в домашніх умовах. Так, європейські країни сьогодні підкорює унікальний прилад — мініатюрний домашній планетарій, який вже з’явився у багатьох закордонних сім’ях.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Невеликий пристрій круглої форми являє собою потужний проектор, який здатний випромінювати до 60 000 зірок одночасно. При цьому небесні світила розміщуються не хаотично, а так, як годиться з астрономічної точки зору. Щоб, лежачи на улюбленому дивані, відчути себе космічним дослідником, досить вставити в міні-планетарій один з дисків, які поставляються в комплекті з приладом. Незабутні враження гарантовані!

Первісна вартість домашнього планетарію встановилася, у перерахунку на російську валюту, на рівні 15 000 рублів. Але з часом виробництво пристрою вийшло на масовий рівень, і ціна його знизилася практично в 2 рази. Можна не сумніватися, що серед росіян знайдеться велика кількість бажаючих обзавестися особистим небом в квартирі всього за 7-9 тисяч рублів!

Share your thoughts