Унікальні навчальні фарби

Як відомо, японці багато років утримують пальму першості по якості і унікальності освітніх технологій. В Японії нічого не робиться просто так, буквально кожна побутова дрібниця спрямована на те, щоб чогось навчитися і навчити. Ось і фарби цій країні тепер не звичайні, а навчальні. Художній набір під назвою Nameless Paint Set — це не просто фарби, це унікальний тренажер, який здатний навчити маленьких дітей так званої теорії кольору.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Нововведення японської педагогіки полягає в тому, що на флакончиках, в яких вміщено фарбувальні речовини, ні назви і позначення конкретного кольору. Замість цього на тюбиках надруковані ті відтінки, з яких складається цей колір. Таким чином, діти відразу вчаться розуміти цветосочетания і колірні можливості.

Авторами технології стала пара дизайнерів Аями Мотеки і Юсуке Імаі. Ідея чудова ще й тому, що на її основі можна придумати багато інших навчальних пристроїв. Варто лише постаратися мислити креативно. Як варіант, можна створити дитячий калькулятор, на кнопках якого замість цифри «3» буде зазначено «2+1». Варіантів може бути дуже багато. Але і сам початковий проект з фарбами несе в собі великі перспективи.

Share your thoughts