Унікальні медичні окуляри

Медична техніка активно удосконалюються. З’являються все нові лікарські гаджети, завдяки яким можна зробити діагностику та лікування набагато більш простими і ефективними. До таких гаджетів можна віднести унікальні смарт-окуляри під назвою Eyes-On Glasses, відкривають нову еру в розвитку медицини.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Eyes-On Glasses зацікавили медиків усього світу. Головна їх особливість полягає в тому, що лікар, надів цей сенсаційний прилад, має можливість розглянути і вивчити кровоносну систему людини крізь шкіру. В основі винаходу покладено принцип роботи інфрачервоних променів — саме вони роблять видимими судини і вени, минаючи перешкоду з шкірного покриву.

Функціонал смарт-очок досить широкий. З їх допомогою можна транслювати отриману картинку на великий екран, передавати скани і фотознімки за допомогою бездротового Інтернету. Всі лікарські спостереження записуються в реальному часі на спеціальний блок пам’яті, щоб медик зміг надалі їх ретельно проаналізувати.

Сьогодні Eyes-On Glasses обладнані багато європейські клініки. Вартість очок, звичайно, чимала — близько 5000 доларів. Але з діагностичної точки зору вони безцінні. Тому початківцям російським підприємцям варто подумати про те, як просунути продукт на вітчизняний ринок.

Share your thoughts