Унікальні гнучкі колонки

Прогрес не стоїть на місці. Технології вже дійшли до того, що тепер користувачі ПК можуть скільки завгодно плутатися не тільки в звичних кабелях і шнурах, але і в комп’ютерних колонках! Таку можливість їм надали винахідники з американської компанії Sennheiser.

Назва інноваційного продукту символічно — Anakonda KAN200. Зовні гнучкі колонки дійсно нагадують змію. Їх можна не тільки гнути в різні боки, скачувати валиком, але і зав’язувати у вузол. З громіздкими пристроями для програвання тепер покінчено!

Anakonda KAN200 займає мінімум вільного простору. Пристрій чудово підходить не тільки до звичайного комп’ютера і ноутбука, але і до ді-джейського пульта. Довжина колонок, до речі, чимала — у розгорнутому вигляді вони розтягуються на цілих 2 метри. Динаміки сконструйовані з 32 довгий гілок, міцно скріплених один з одним.

У комплект до Anakonda KAN200 поставляється спеціальний захисний чохол, який захищає девайс від води і високої вологості. Недолік гаджета тільки один — його ціна. На сьогоднішній день вартість встановлена на рівні 900 доларів! Але корисне новаторство і не може коштувати дешево!

Share your thoughts