Унікальна ретро-морожениця

Незважаючи на велику різноманітність кухонних приладів на полицях сучасних магазинів, є ще не освоєні ніші. Наприклад, дуже мало якісної техніки, яка допоможе приготувати смачне домашнє морозиво. Тому бізнес, побудований на продажу морожениц, здатний принести підприємцю високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Одним із затребуваних варіантів може стати унікальна дизайнерська морожениця в стилі ретро. За рахунок стильного дизайну пристрій чудово вписується в будь-який інтер’єр і моментально стає його прикрасою. Морожениця компактна, її висота близько 40 см. При цьому основна чаша досить містка — обсяг її становить 2 літри.

До ретро-мороженице додається книга рецептів, але можна готувати ласощі за своїми власними технологіями, експериментуючи і створюючи нові кулінарні шедеври.

Потрібно відзначити, що в Росії кухарський гаджет поки не продається — його можна замовити через Інтернет, безпосередньо від виробника. Варто морожениця в перерахунку на російську валюту близько 7000 рублів. Для нашої країни ця цифра є дуже доступною, так як аналогічні товари у нас продаються, як мінімум, у 3 рази дорожче. Таким чином, навіть встановивши націнку в 100%, можна розраховувати на хороший рівень продажів.

Share your thoughts