Унікальна пила-мотузка для походів

Асортимент туристичної атрибутики в сучасних магазинах досить великий, але далеко не всі корисності, відомі в Європі, поки ще широко поширені у нас в країні. Наприклад, дуже популярним аксесуаром для росіян може стати унікальна ножівка у вигляді мотузки, яка припала б до душі не тільки любителям походів, але і власникам садових ділянок.

Основа пилки сталева. Гнучке полотно покрите спеціальним складом, який створює надійний захист від корозії. Зовні пила нагадує ручної спортивний тренажер. З двох сторін до сталевий мотузці прикріплені ручки. Щоб розпиляти деревний стовбур або сучок, необхідно обхопити його пилою і, взявшись пальцями за рукоятки, просто виконувати почергові рухи вперед і назад то лівою, то правою рукою, створюючи натяг.

Різноспрямовані зубчики в кількості 124 штук пиляють швидко і легко. Довжина основного ріжучого полотна ножівки становить 72 см, але сам пристрій можна зробити більш довгим, прикріпивши до рукояток спеціальні мотузкові троси, поставляються в комплекті.

Пилка-мотузка має максимально компактні розміри. У складеному стані вона легко поміщається в кишеню куртки або штанів. Аналогів цього інструменту в Росії поки немає, тому початківцям підприємцям обов’язково варто подумати про запровадження нової функціональної продукції на вітчизняний ринок.

Share your thoughts