Унікальна кофемашина

Побутові прилади постійно еволюціонують, витісняючи з ринку старі моделі. Швидше за все, аналогічна доля чекає в найближчому майбутньому інноваційну кавоварку, створену молодими винахідниками з команди Bonaverde. Новаторам вдалося розробити унікальну кавоварку, яка поєднує в собі безліч функцій, значно скорочуючи шлях від фермера до кінцевого споживача.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Справа в тому, що ексклюзивний прилад уміє не тільки варити смачний натуральний кава. Він самостійно обсмажує кавові зерна, а потім перемелює їх до ідеальної консистенції. Тобто тепер відпадає необхідність купувати готове мелене сировину, яке продається втридорога. Капсули для кавоварок також відходять у минуле. Все, що потрібно від власника пристрою — це придбати сирі кавові зерна.

Кошти на запуск масштабного виробництва нової універсальної кавоварки вже зібрані на краудфандингової майданчику Кікстартера. Найближчим часом прилад з’явиться у вільному продажу, і можна не сумніватися, що він буде дуже затребуваний у кавоманів. Не далекий той день, коли на всіх, хто купує в магазинах вже обсмажену і перемелений кави, будуть дивитися з саркастичною усмішкою.

Share your thoughts