Ультразвук проти хуліганів

Всім відомі проблеми з поведінкою хлопців підліткового віку. Підлітки періодично збираються галасливими компаніями у дворах будинків, біля торгових центрів, в магазинах частенько ведуть себе, м’яко кажучи, неадекватно, а, деколи, взагалі хуліганськи. Позбавити громадські місця від таких неприємних «зборищ» вирішив англієць Говард Стаплетон і винайшов унікальний пристрій, який відлякує підлітків за допомогою ультразвуку.

Прилад за назвою «Mosquito» налаштований саме на частоту підліткового слуху — він подає особливі ультразвукові сигнали, які юні хулігани просто не здатні витримати і змушені ретируватися. При цьому дорослі ці високочастотні звуки абсолютно не сприймають.

Гаджет, названий сьогодні антивандальним, вже довів свою дієвість. Це пристрій активно купують власники різних торгових точок, які вже встигли зіткнутися з антисоціальною поведінкою молодого покоління і постраждати від цього.

Винахідник, звичайно, не стверджує, що абсолютно всі підлітки — хулігани. І щоб реабілітуватися перед адекватними підростаючими громадянами, містер Стаплетон застосував свою технологію і в іншому пристрої — він створив спеціальний телефон для школярів, дзвінок якого учні можуть чути, а от вчитель — ні!

Поділіться своєю думкою