Укладання тротуарної плитки

Тротуарна плитка — популярний і затребуваний будівельно-обробний матеріал. На надання послуг з укладання такої плитки можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Почати справу можна практично з нуля без особливих вкладень. Основні статті витрат — це транспорт і будівельно-укладочное обладнання. Технологія монтажу плиткового шару вкрай проста: спеціальних умінь від вас не буде потрібно. Щоб вивчити процес детально, достатньо звернутися до допомоги фахової літератури або мережі Інтернет.

Щоб бізнес пішов угору, доцільно створити повноцінну будівельну бригаду. На першому етапі буде достатньо і двох-трьох чоловік. Надалі, зі збільшенням числа клієнтів, штат можна розширити, щоб охопити велику кількість замовлень одночасно.

Для укладання плитки на великих площах може знадобитися спецтехніка, наприклад, вібромашина. Коштує таке обладнання досить дороге, але необхідність його придбання в особисту власність немає: сьогодні все можна просто взяти в оренду.

Розповісти про свої послуги допоможе реклама. Додайте оголошення в газетах та інтернеті, замовте роздачу візиток з вашими контактними даними. Цього буде цілком достатньо, щоб захопити велику цільову аудиторію.

Share your thoughts