Тютюновий кіоск

Багато молоді бізнесмени побоюються діяльності, пов’язаної з тютюном, так як не хочуть проходити «кола бюрократичного пекла». Так, у нашій країні на торгівлю сигаретами є ряд обмежень, але це ніщо порівняно з тим, який вас очікує дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Число курців на просторах Росії зростає, незважаючи на усюдисущу пропаганду здорового способу життя та різні акції, що розповідають про шкоду куріння. Сигарети користуються величезним попитом, і навіть постійно зростаюча ціна на дану продукцію не відвертає людей від її покупки. Бізнес приречений на успіх. Постачальників тютюну на ринку дуже багато, проблем із закупівлею оптових партій товару не виникне. Окупність дуже оперативна. Загалом, плюсів — безліч, так що спробувати себе в цьому бізнесі безперечно варто.

Щоб відкрити тютюновий кіоск, потрібно близько 40 000 доларів. Ці гроші підуть на реєстрацію ІП та отримання дозвільної документації, оренду приміщення, придбання мінімального комплекту обладнання і першої партії товару. Якщо місце під кіоск вибрано вірно, то можна розраховувати на прибуток до 5000 доларів. В таких умовах вкладення окупляться вже через 8-10 місяців.

Share your thoughts