Тир як вид бізнесу: бізнес-ідеї для початківців, у сфері сервісу

Любите постріляти? Тоді бізнес-ідея по відкриттю тіра — це якраз те, що вам потрібно! І гроші працюють, і самому завжди можна отримати розрядку, займаючись улюбленою справою.

Початкові інвестиції у такий бізнес складуть 1600-3500 доларів. Не забудьте про своєчасної реєстрації даного бізнесу. Реєструється він, до речі, як індивідуальне підприємництво.

Далі варто визначитися з типом приміщення для тиру. Воно може бути стаціонарним, тобто, призначеним для установки в одному конкретному місці, або ж мобільним, тобто — не мають постійного місця локації.

Особливої меблів для такого приміщення купувати не доведеться.

Все, що вам потрібно — це стійка для стрільби.

В ідеалі непогано також встановити невелику гардеробну і стільці для відвідувачів. І в обов’язковому порядку подбайте про якісної звукоізоляції!

В якості основної зброї для тиру краще всього купувати пістолети і рушниці пневматичного типу. Коштують вони, як правило, не надто дорого — 100-200 доларів. Важливою перевагою є відсутність необхідності в дозволі.

В якості мішеней можуть піти спеціальні ляльки для стрільби, дуэльные мішені або найдешевший варіант — фігурки з паперу. А ось від скляних пляшок в даному випадку краще відмовитися.

Поділіться своєю думкою