Тимчасові тату з Instagram

Щодня вигадуються все нові і витончені способи монетизувати профілі користувачів соціальних мереж. Один з таких способів вже випробувала в дії голландська компанія Ink 361, яка запропонувала своїм клієнтам нову послугу друку тимчасових тату у вигляді фотографій з Instagram.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основна цільова аудиторія бізнесменів — початківців- це, звичайно ж, молодь, яка не мислить і дні без Інтернету, викладання фото, відео, лайків і т. д. Саме для таких людей запропонована послуга Picattoos.

Клієнти компанії, заплативши порівняно невелику суму в 15 доларів, мають можливість отримати набір з 12 фотографічних зображень, з яких потім можна створити модна прикраса для будь-якої частини тіла.

Щоб зробити замовлення, користувач повинен зареєструватися на особистому сайті компанії. Через кілька днів після обговорення всіх деталей та оплати послуги в поштовій скриньці замовника виявляється конверт з мініатюрними фототатуировками. По суті, вони являють собою звичні перекладні картинки — вологий папір прикладається до шкіри, а після декількох секунд очікування зображення друкується на шкірному покриві.

Єдине правило, якого дотримуються «татуювальники»-оригінали полягає в тому, що їх клієнт має право замовити фото тільки зі свого особистого облікового запису в Instagram. Тобто ніяких порушень чужих прав, плагіату, крадіжки і т. д.

Share your thoughts